Левко Калитин


* 12.04.1938   с. Селисько Пустомитівського р-ну Львівської обл.
+
поет і композитор

Біографія


Левко Калитин народився 12 квітня 1938 року в селі Селисько Винниківського району (тепер Пустомитівського району на Львівщині ) у багатодітній селянській родині. Любов до рідної пісні успадкував від матері.

У 1952 році Л. Калитин  вступив до Львівського педагогічного училища, де звернули увагу на здібності хлопця і залучили його до хорового гуртка, домбрового та духового оркестрів. Тут він також опанував гру на скрипці. Після педучилища Левко Калитин студіював на курсах диригентів, згодом закінчив з відзнакою львівське державне музичне училище, а пізніше – академічне хорове відділення Рівненського державного інституту культури.

З 1956 року Левко Калитин почав працювати учителем співів на Львівщині. Він керував багатьма хоровими гуртками і колективами, серед яких Народний хоровий колектив "Надбужанець"  села Андріївка, Народний хор "Колос" села Куровичі та інші

Левко Калитин плідно працює як письменник, поет і композитор. Він є членом Львівського відділення української асоціації письменників, багато років був у Спілці самодіяльних композиторів Львівщини.

Джерела


Твори ( з музичних видань і програм фестивалів цього сайту )


 
Тобою радується. ( Л. Калитин)

Догори