Хор Київської Православної Богословської Академiї


   м.Київ, Київська Православна Богословська Академiя
     чоловічий хор
     Рік заснування :

Диригенти:
  Надія Купчинська
:
Фото


Історія


Хор Київської Православної Богословської Академiї було створено у 1992 роцi у стилобатi Андрiївської церкви в м. Києвi. У складi хору спiвають студенти, майбутнi священослужителi.

Репертуар хору рiзноманiтний - старовиннi пiснеспiви 16-17 столiть, партеснi концерти, монодiї, традицiйнi наспiви монастирiв, а також духовнi твори сучасних композиторiв, українськi народнi пiснi, канти, колядки, щедрiвки.

Хор бере участь у святкових богослужiннях у Свято-Михайлiвському Золотоверхому соборi, у Свято-Володимирському Патрiаршому соборi i кожної недiлi та у святковi днi в академiчному храмi святого апостола та євангелiста Іоана Богослова Свято-Михайлiвського Золотоверхого монастиря.

Хор представляє Київську Православну Богословську Академiю в рiзноманiтних концертах в м. Києвi, а також є учасником та лауреат багатьох конкурсiв та фестивалiв:

  • Пасхальний Хоровий Фестиваль (м. Київ, 2012-2013-2014-2015 роки);
  • Всеукраїнський Фестиваль-конкурс "Вишгородська Покрова" (м. Вишгород, 2013 р., 2015 р.), друга премiя;
  • Мiжнародний Фестиваль Духовної Музики "Virgo Lauretana" (м. Лорето, iталiя, 2014 р.);
  • Мiжнародний Фестиваль Церковної Музики "Хайнувка -2014" (м. Бiлосток, 2014 р.), третя премiя;
  • IV Мiжнародний конкурс вокальних ансамблiв iм. Д. Бортнянського (м. Київ, 2014 р.), друга премiя в категорiї "Академiчнi хори";
  • Всеукраїнський Межигiрський Фестиваль народної пiснi та ремесел (с. Новi Петрiвцi, 2014 р., 2015 р.).Участь у фестивалях


Велика коляда  :  
                2014  2016 
Догори