Марвінок


   Фольк-гурт 'Марвінок'
   м.Львів
     Інше
     Рік заснування : 2006

Диригенти:
   ???:
Фото


Історія


Колектив заснований у листопаді 2006 року у місті Львові. Ідея створення колективу виникла під час навчання учасниць "Марвінка" у Львівському національному університеті ім. І.Франка на спеціальності "Етномузикологія", де вони і навчились співати народною (автентичною) манерою.

"Марвінок" – Мирослава Петрінець, Марта Стефанів, Вікторія Михащук, Наталія Когут, Оля Пташник і Крукеницька-Борійчук Соломія. Звідси і назва фольк-гурту, до складу якого входять дівчата, які збирають і досліджують український фольклор та з метою збереження виконують давні українські пісні. До репертуару "Марвінка" входять обрядові та необрядові пісні з різних регіонів України.  

"Марвінок" виступав у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької нв концертах, присвячених 15-ій річниці Конституції та 20-ій річниці Незалежності України, у Львівській обласній філармонії на концерті з нагоди 90-річчя Ольги Ільків "Повстанське танго" та концерті-вшануванні Володимира Луціва "Від Бистиці до Темзи", а також на концертах до дня міста Львова, Винник, Дублян, Трускавця.

"Марвінок" є постійним учасником фестивалів "Зашків", "Країна Мрій" (м. Львів), "Ту Стань!", "Fort.Missia", "Чевона рута", "Спалах різдвяної звізди", "Велика Коляда", "Велика Гаївка", "Белзька брама", "Різдвяна Коляда" (м. Черкаси), "Весняний гармидер", "Літо на Ринку", "Розколяда" (м. Надвірна), "Свято хліба", "Співоче поле", "Андріївські вечорниці".

Неодноразово гурт представляв Україну на міжнародних  фестивалях, зокрема – "У колі друзів",  "Svilen konac" в Боснії та Герцеговині.

У 2011 році гурт представляв українську культуру на Першому форумі української молоді у м. Москва (Російська Федерація), а у 2012 році був учасником туру містами України, фестивалю до Євро 2012 "Великий м’яч".

Джерело : Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.)Участь у фестивалях


Велика коляда  :  
                2010  2011  2012  2013 
Догори