Solo musica


   Зразковий дитячий хор 'Solo musica'
   м. Одеса, школа педагогічної практики Одеської музичної академії імені А.Нежданової
     дитячий мішаний хор
     Рік заснування : 2001

Диригенти:
  Євгенія Боднар  ( 2001 -  )
:
Фото


Історія


Дитячий хор «Solo musica»  заснований у 2001 році при спеціалізованій безплатній школі педагогічної практики студентів за ініціативою Ректора Одеської музичної академії професора О.В.Сокола. Від дня заснування і до цього часу художнім керівником колективу є випускниця ОНМА ім. А.. Нежданової, кандидат мистецтвознавства, доцент Євгенія Бондар. 

В репертуарі колективу вітчизняна та західноєвропейська музика, обробки народних пісень, твори сучасних композиторів. Дитячий хор «Solo musica» є постійним учасником міських та обласних концертних заходів, бере участь в концертах на різних майданчиках: на Театральній площі та Куликовому полі, в театрах та у філармонії. Двічі на рік в Малому залі Одеської музичної академії проводяться сольні концерти, де крім концертного складу виступають молодша та середні підготовчі групи хору.

За період свого існування хор став лауреатом 9 Міжнародних хорових конкурсів (Україна, АР Крим, Угорщина, Польща, Чехія); в 2009 році коллектив став володарем Гран-Прі фестивалю Східнослов’янських колядок в Польщі (м. Тересполь). Хор випустив 2 компакт-диски, один з яких є тематичним і має назву "Віфлеємська зірка".

Джерело : Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.)Участь у фестивалях


Велика коляда  :  
                2013 
Догори