Фото

Повна назва
:
Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
Вид
:
жіночий хор
Засновано
:
2000
Звідки
:
м. Ніжин
Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
Власний сайт
:

Диригенти:


Історія


Академічний хор НУКіМ (жіночий склад) заснований у 2000 році на базі спеціалізації "Пісенне мистецтво". Засновником та незмінним керівником колективу є Любов Дорохіна.

У різні часи до складу співаків хору входили студенти різних спеціалізацій училища ("Бібліотечна справа”, "Народні інструменти", "Видовищно-театралізовані заходи”, "Пісенне мистецтво”). В репертуарі хору твори вітчизняних та зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика та духовні твори, обробки народних пісень.

Традиційно Академічний хор презентує своє мистецтво на міському Різдвяному фестивалі духовної музики та "Ніжинському Хор-фесті”, присвяченому творчості М. Леонтовича,  звітних та тематичних концертах в Ніжині та Чернігові. За особливі успіхи у розвитку та поширенні національної музичної культури й активний внесок у збагачення української мистецької скарбниці  колектив нагороджений почесними Дипломами фестивалів, Почесною грамотою „Кавалер Відзнаки” Чернігівського та Сумського єпархіального управління та Грамотою Митрополита Киівського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.

Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької – Лауреат І та ІІ Міжнародних фестивалів української творчості у діаспорі „Покровські калинові грона” та Лауреат обласного фестивалю духовної музики "Свято хору”, Лауреат XVIII  (в номінації "Кращий світський хоровий колектив із музичних училищ та консерваторій”) та Лауреат І премії (в номінації "Кращий світський хоровий колектив”) XIX Всеукраїнських фестивалів духовних піснеспівів "Від Різдва до Різдва” (м. Дніпропетровськ).  Колектив був учасником Всеукраїнської хорової асамблеї української духовної музики (м. Київ, 2012), учасником Всеукраїнського фестивалю "Велика коляда" (м. Львiв, 2013), Мiжнародного фестивалю-конкурсу "Славянский венец" (Болгарiя 2013, Лауреат i ступеня)), Мiжнародний фестиваль-конкурс "Intershow" (Польща, 2014 р.) - Лауреат ІІІ ступеня.

Джерело : Каталоги учасників різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013-2015 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024